Wyniki konkursu Fotograf Roku 2017 - Konkurs Okręgu Krakowskiego ZPFP

 

Grand PRIX Fotograf Roku 2017 Dariusz Wojciechowski Spokój

         

 

Ptaki
1 Paweł Wrona - Poranna Dzierzba
2 Paweł Wrona - Łowca
3 Leopold Grela - Perełka

wyróżnienia: Beata Ostachowicz - Kamuflaż
Tomasz Rusinek - Wisienka na torcie
Adam Gutowicz - Kręciołek
Paweł Wrona - Nastrosz jesienny

 

Ssaki
1 Paweł Wrona - Wieczorne lisa szczekanie
2 Tomasz Wilk - Ucieczka
3 Kazimierz Michalik Sprzeczka

wyróżnienia: Tomasz Wilk - Koziołek
Paweł Wrona - Pierwszy kontakt
Paweł Wrona - Szepty
Paweł Wrona -Wieczorową porą

 

Inne zwierzęta
1 Tomasz Wilk - W ukryciu
2 Paweł Wrona - Sonda
3 Beata Ostachowicz - Rozkwitanie

wyróżnienia: Kazimierz Michalik - 2 pary
Paweł Wrona - Złote gody

 

Owady i pajęczaki
1 Dariusz Wojciechowski - Ulotnie
2 Paweł Wrona - Posiłek z głową
3 Paweł Wrona - Gnojarz

wyróżnienia: Beata Ostachowicz - W czerwonym

     

 

Rośliny, grzyby, porosty
1 Dariusz Wojciechowski - Zielono
2 Anna Jędra Wojciechowska - Przetrwanie
3 Tomasz Wilk - Łąka

wyróżnienia: Kazimierz Michalik - Na łące
Anna Jędra Wojciechowska - Układanka
Tomasz Wilk - Jaśniejszy odcień bieli

 

Krajobraz
1 Dariusz Wojciechowski - Góry odległe
2 Beata Ostachowicz - Nadchodzi deszcz
3 Kazimierz Michalik - Zimowy zachód

wyróżnienia: Tomasz Rusinek - Bez Tytułu
Anna Jędra Wojciechowska - Biała mgła
Beata Ostachowicz- Listopad
Tomasz Wilk -W kontrze

 

Kompozycja i Forma
1 Bartłomiej Cichoń - Mordor
2 Kazimierz Michalik - Westchnienie
3 Tomasz Wilk - Żabia faktura

wyróżnienia: Kazimierz Michalik - Spokój
Bartłomiej Cichoń - Mars
Beata Ostachowicz - Uwięziony
Natalia Borowicz - Mgła

 

Świat w naszych rękach
1 Bartłomiej Cichoń - Tryptyk: Drzewo, Krajobraz księżycowy, Lupa
2 Leopold Grela - Jezioro Łebsko
3 Tomasz Rusinek - Klincz

wyróżnienia: Bartłomiej Cichoń-Łyse pole
Natalia Borowicz - Samochód
Paweł Wrona -Mrówki
Leopold Grela - Wodopój

         

 

Impresje
1 Tomasz Wilk - Chaos
2 Anna Jędra Wojciechowska - Pazury natury
3 Dariusz Wojciechowski - Płynność

wyróżnienia: Kazimierz Michalik - Na dobranoc
Beata Ostachowicz - O zachodzie
Dariusz Wojciechowski - Wciek

 

 

Skład Komisji
Katarzyna Gubrynowicz ( przewodnicząca)
Małgorzata Ksiązkiewicz
Jacek Zięba